Contact

Voor eventuele vragen kun je contact opnemen met een van je collega’s binnen kantoor die de Advolympics 2019 mede organiseren.

Contacten algemeen
Janna Vermolen – j.vermolen@houthoff.com – 06-22025161
Olivier Elsenburg – o.elsenburg@houthoff.com – 06-12562678

Contacten voor sponsoren
Frank-John Vrolijk – frank.john.vrolijk@loyensloeff.com – 06-31929061
Anna van der Donk – anna.van.der.donk@loyensloeff.com – 06-54992430
Martijn Gutteling – martijn.gutteling@nautadutilh.com – 06-51471299
Sanne Meester – sanne.meester@nautadutilh.com – 06-46929260
Eefje Ceulemans – eefje.ceulemans@Simmons-Simmons.com – 06-10055140
Daniël Wenstedt – daniel.wenstedt@Simmons-Simmons.com – 06-53878454

Contactpersonen per kantoor
Laura van Moorsel & Lars Subnel – AKD
Lisa Smith & Alexander Kiers – Allen & Overy
Ilse Bosman & Tijn Valk – Baker & McKenzie
Julia Stoelman & Rogier van der Weijden – Dentons Boekel
Isolde Velthuysen & Arie Torres – Clifford Chance
Isabelle van den Hoogen & Karsten Bruinsma – CMS
Roos de Blécourt & Stijn Jonasse – De Brauw
Marjan Kiewiet & Flip Kaptein – DLA Piper
Ingrid van den Bosch & Vincent Carvalho Mota – Freshfields
Jan-Willem Boer & Liza Krijgsheld – Hogan Lovells
Janna Vermolen & Olivier Elsenburg – Houthoff
Frederiek Maessen & Cees Plaizier – Kennedy Van der Laan
Vibeke Deelen & Robert-Jan van Tongeren – Lexence
Yenny Mak & Tom van Steenbrugge – Linklaters
Anna van der Donk & Frank-John Vrolijk – Loyens & Loeff
Sanne Meester & Martijn Gutteling – NautaDutilh
Eefje Ceulemans & Daniel Wenstedt– Simmons & Simmons
Jorinde Holscher & Jan-Maarten Schepel – Stibbe
Anouk Kruijdenberg & Wouter Royaards – Van Doorne